Sevgililer Günü’ne Ne Giyeceksiniz?

Sevgililer Günü için seçenek çok! Nereye gideceğiniz kadar, kendinizi nasıl hissetttiğiniz ya da nasıl görünmek istediğiniz de önemli! Sizlere bu romantik akşam için 4 önerimiz var. Sadece 45 saniyenizi ayırın ve Sevgililer Günü stil önerilerimizi izleyin!
>>>

Kış Çiçekleri:

Sezon trendi kocaman floral desenli (tercihen devasa güller) bir kalem eteği, beyaz sade bir üstle kombinleyin. İddialı altın aksesuarlar ve mercan rengi bir omuz çantasıyla kombini ayağa kaldırın. Çiçek deseni giymek işte bu kadarhttp://www.youtube.com/watch?v=ZxaGugRXcs4 kolay!

Beyazın Zarafeti:

Sezonun en havalı görünümlerinden biri: Baştan ayağa beyaz! Nude bir stiletto ile başlayalım, ardından pırıl pırıl taşlı bir yaka kolye ve zarif yılan desenli bir clutch/portföy çanta ile Grace Kelly zarafetindesiniz!

Altın İhtişamı:

Yılın en sevilen renklerinden altın sarısı/gold/dore bir eteği, kaşmir bir trikoyla kombinlemekten daha akıllıca ne olabilir?! Boynunuza bir “statementkolye, leopar bir çanta ve siyah topuklu ayakkabılarla hem trendy hem göz alıcı hem de çok cool görünebilirsiniz.

Sofistike Siyah:

Bir siyah elbise olmadan olur mu hiç?! İster vücudunuza oturan bir elbise modeli,  ister bizim seçtiğimiz gibi belden aşağı bollaşan kloş bir elbise modelini tercih edin. Belinizi belirginleştirmek için kemer kullanabileceğiniz gibi, bu elbise sallantılı bir küpe ve ışıltılı bir çantayla asla yanıltmayacak bir kombin!

 

 

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*