Minas Trend Fuarı İlkbahar / Yaz 2016

Tropik mevsim paralelinde görülen modeller ve desenler, 285 farklı markanın işlerini sergilediği fuarda ziyaretçilere sunuldu.

Minas Gerais bölgesinde gerçekleştirilen ve endüstrinin önemli markalarının yer aldığı fuar, internasyonal bir boyuta ulaşıyor.
Minas Trend Fuarı’nda Brezilyalı markalar öne çıkıyor. 

Bu sezon 16. edisyonu düzenlenen fuar, ürünlerin kullanım süresini inceliyor ve bunun çevreye etkisini, moda endüstrisi ve satışlar üzerindeki etkisini öne çıkarıyor.

M Rodarteİllbahar / Yaz 16 

Jean Dubuffet ‘in işlerinden etkilenen M Rodarte illbahar / yaz 16 koleksiyonunda, kendi imzası olan montaj tekniğini kullanmış. Yeni görünümlerin sağlandığı şık elbiseler, nakış detayları ve özel taşlar ile yapılan işlemeler ile tamamlanıyor. Kullanılan kumaşlarda tül, ipek ve organze önemli bir detay.

Llas İlkbahar/ Yaz 16

Koleksiyonda basit keten ve jorjet ipek kumaşlar, çeşitli nakışlar ile tamamlanıyor. Özellikle Brezilya’ya ait ikonlar öne çıkarken, tropik meyveler, çiçekler ve hayvanlar da görülüyor. Bel ve üst bedende bazı ürünlerde drapeli görünümler elde ediliyor.

Santofficium

Geleneksel ve feminen bir görünüm sunan Santofficium, aynı zamanda beklenmedik bir vintage hava yaratıyor. Pudralı renklerin hakim olduğu renk paletinde, narin gündelik elbiseler ve sevimli bir estetik sunan görünümler öne çıkıyor. Klasik görünümler öne çıkıyor ancak el işi detaylar ve yarı şeffaf katmanlı görünümler tensel ve feminen bir hava yaratıyor.

Wagner Kallieno

Kumaşlar ve siluetlerdeki deneysel çalışmaları ile bilinen markanın ilkbahar/yaz 16 koleksiyonu 1970’lerin Brezilya’sından ilham alıyor. Zengin renkler ile görülen modeller, panel detayları ile tamamlanıyor. Grafik baskılar ve güncel şekillerin bir araya geldiği koleksiyonda , özel dikim pantolonlar koleksiyonda öne çıkıyor.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*