6 farklı kombin ile boyfriend jean

90’lar döneminden günümüze kadar uzanan Boyfriend pantolon modellerini nasıl kombinleyebiliriz?

İster topuklu ayakkabı ile, ister maskülen bir model ile…

Tercih sizin.

Bugün size, “Boyfriend Pantolon Kombin Önerileri” yapacağız. Gelin bakalım kendinize göre bir şey bulabilecek misiniz ;)

Bol bir kazak ile bahar mevsimine uygun olan bu tarzda en önemli detay ise; loafer ayakkabılar. Bileğinize takacağız el işi boncuk bileklik ise, tamamlayıcı önemli bir detay olacaktır.

Stiletto ile boyfriend pantolon olmaz demeyin. Harika oluyor. Büyük bir çanta, siyah&beyaz uyumu ve kırmızı bir ruj ile mükemmel bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

Renkleri sevenler ve topukludan vazgeçmeyenler için farklı bir retro görünüm. Uygulaması son derece basit. Boyfriend pantolonumuzun açık renkli olmasına dikkat etmek yeterli :)

Maskülen ruhlara birebir. Boyfriend pantolonu yırtık kullanamktan ve ayakkabı içi renkli çorap giyinmekten kaçmayanlar için harika bir kombin.

Sportif ruhlar için boyfriend pantolonu spor ayakkabı ile kullanabileceğiniz kombin önerisi. Belinizin inceliğine güveniyorsanız da tek renkli bir body pantolon içerisine sokularak tercih edilebilir.

Stilletto ayakkabılardan şaşmayanlara bir öneri daha. Beyaz bir stiletto, portföy leopar desenli çanta ve renkli bir ceket ile davetlere bile katılabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*