2017’nin en iyi 5 parçası

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
2017’nin en iyi 5 parçası
İçten gelen güzellik

Özünde iyi bir insansın, buna eminiz… Ama kendini iyi hissetmenin sırrı ilk önce içinde güzel hissetmekten geçiyor. O halde iç çamaşırlarında da ufak değişiklikler yapmanın tam zamanı. Dantel detaylara bürünmüş bir sutyeni her koşulda kullanabilirsin. Görünmesinden de asla çekinme, böyle daha havalı olacaksın!

2017’nin en iyi 5 parçası
İyi niyetli çizgiler

Çizgili giyinmek kimi zaman riskli bir durum teşkil edebilir. Hele bir de enineyse… Ama korkmayın, bu bol kesim pantolonda sahip olmanız gereken çizgi hem ince hem de dikine! Yani olduğunuzdan daha uzun ve ince gösterebilmeniz mümkün. Yeni bir yılda yan şeritli bir pantolon iyi gidecek!

2017’nin en iyi 5 parçası
Metalik ilham kaynağı

Alexa Chung’tan rol çalmaya ne dersin? Hiçbir koşulda giymeyeceğini düşündüğün ya da cesaret edemediğin metalik renkli botları bu fotoğrafı gördükten sonra rahatlıkla giyebilirsin! Elbise, eteke ya da bilekte biten kısa paçalı pantolonlarla değerlendirebileceğin bu botlar, cool görünümün anahtarı oluyor.

2017’nin en iyi 5 parçası
Sanat eserinden hallice...

Geçmişten günümüze tüm popüleritesiyle kalabilmeyi başarabilmiş eserler ve dokular, şimdilerde modanın da gözdesi. Sanat eserlerinden ilham alan parçalarla, etrafındakilere sanatla ne kadar ilgili olduğunun mesajını da verebilirsin! Ressam Piet Mondrian’dan esinlenebilirsin mesela…

2017’nin en iyi 5 parçası
Sıcak çok sıcak!

Kapkalın üstlerle yeteri kadar cool görünmediğini düşünerek, kış soğuğunda deri cekete boyun eğiyorsun ama artık devir değişti. 2017’de beklemediğin kadar sıcak tutacak, sıcak tutarken havandan bir şey kaybettirmeyecek puf ceketler listenin en başındaki yerini aldı bile!

Yeni yıla yeni bir sen olarak girmen için gardırobuna dahil etmen gereken tam 5 parça ve trend var!
Farkındayız, ‘Moda geçici, stil kalıcıdır’… Hal böyle olunca moda kelimesi stilden bir adım önde duruyor. Her sezon bir takım şeyler değişiyormuş gibi gözükse de aslında aynı trendler şekil değiştiriyor. Bize de ayak uydurmak, kendi stilimize uydurmak kalıyor. Her gardırobun olmazsa olmaz parçaları vardır elbette. Bunları farklı şekilde yorumlayıp özgün stil yaratmak ise yine bizim elimizde. Ama gerçeklerden de kopmadan, demirbaş sayılabilecek hangi parçayı alışveriş sepetine dahil etmeyi düşünüyorsun? Haydi, sıralamaya başlayalım…

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*