Bu rujlar cesaret istiyor

Galeriyi Görüntüle
6 Fotoğraf
Bu rujlar cesaret istiyor
Asi bordo

İster beyaz tenli, ister esmer ol, bu renk herkese çok yakışıyor. Abartısız uyguladığın göz ve ten makyajınla modern bir tutum sergileyebileceğin bu makyajda, sınırlarını bilmen gerekiyor, bu rengi taşırmasan iyi edersin.

Bu rujlar cesaret istiyor
Capcanlı turuncu

Turuncu ruj mu olur deme, Coco Rocha’nın dudaklarına bir bak. Sence de güçlü bir duruş sergilemiyor mu? Bu renkle göz ve ten makyajını sade tonlarda uygulayarak ilgiyi dudaklarında toplayabilirsin.

Bu rujlar cesaret istiyor
Göz alıcı nar

Toprak ya da şeftali tonlarındaki bir göz makyajıyla çok iyi gider! Üstelik enerjik bir görünüm yansıtmak, soluk gözükmemek için birebir. Nar çiçeği ruj sürmek için yazı beklemene gerek yok.

Bu rujlar cesaret istiyor
Mat kahverengi

Alışkanlıklarlıklarından vazgeçemiyor, sevdiğin renkleri sürekli sürmek istiyorsan en azından bu seçimini mat dokulardan yana kullan, bir şekilde fark yarattığını hissedeceksin.

Bu rujlar cesaret istiyor
Pamuk şeker

İçinde büyümek bilmeyen bir kız çocuğu mu var? Aklında hala oyuncaklarda ve Barbie bebeklerde mi? Eğer cevabın evetse bu renk senin rengin. Esmerlerin uzak durması gereken ancak beyaz tenlilerin rahatlıkla kullanabileceği pespembe bir ruj, çocuksu ama bir o kadar da dikkat çekici bir hava yaratmaya aday.

Bu rujlar cesaret istiyor
Sempatik lila

Sınırların dışına çıkmakta zorlanmayanlardansan, bu renk tam sana göre! Etrafındaki dikkatli bakışlara aldırış etmeden, lila ve mor tonlarını dudağımda gururla taşırım diyorsan, haydi görelim seni!

‘O renk benim dudağıma yakışmaz ki…’dediğini duyar gibiyiz, tek ihtiyacın olan şey sadece biraz cesaret, sana inanıyoruz, yapabilirsin!
Alışkın olmadığın, az sevdiğin, nadiren kullandığın renklere önyargıyla yaklaşman çok normal. Hele söz konusu makyaj ve özellikle de rujlarsa. Hazır yeni yıla girmişken, biraz risk alıp, cesaret gösterip farklı renkte rujlar denemek fena bir fikir olmamalı… Ünlülerin makyajlarından feyz alıp, uygulamaya geçmeye ne dersin?

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*