En yeni dekorasyon trendleri

Galeriyi Görüntüle
7 Fotoğraf
En yeni dekorasyon trendleri
Chester koltuk

Son yılların gözde koltuk modeli bizce bu köşe için biçilmiş kaftan. Öyle çok da büyük olmasına gerek yok. Battaniyeni alıp kahveni yudumlarken ayaklarını uzatabilecek kadar büyük olması yeterli. Klasik havasıyla ilk bakışta sert duran ama tanıdıkça çok çok sevdiğin bir arkadaş gibi  seni saran bu koltukta geçireceğin saatlere merhaba de.

En yeni dekorasyon trendleri
Kokulu mumlar

Düşüncelere dalarken seni başka diyarlara götürecek odunsu kokular başta olmak üzere mumlar olmazsa olmaz.Işıkları kapatıp mumları yak ve sana eşlik eden müziğin tadını doyası çıkar. Bugün bunu hak edecek çok iş başardın.

En yeni dekorasyon trendleri
Peluş aksesuarlar

Üzerine giyerken bulutların üzerinde hissettiğin peluşları ev dekorasyonunda da kullanmanın vakti geldi de geçiyor. Nasıl kullanman gerektiğine de gelince koltuk battaniyeni peluştan almaya ne dersin? Girdiği ortama sıcacık bir hava katan bu aksesuarı tekli koltuklarını kaplayarak ya da yastık kılıfı olarak da kullanabilirsin.

En yeni dekorasyon trendleri
Kiremit duvarlar

Duvarlarından birini kiremit rengi taşlarla örerek dinlenme köşende daha da sıcak bir hava yakalayabilirsin. 2017’nin de dekorasyon trendi olan bu nostaljik seçime bir şans ver.

En yeni dekorasyon trendleri
El yapımı seramik

Canım ülkemin her köşesinde bulunan çömlekçilerimizden birinde seramik yapmaya çalışmadıysan mutlaka bu deneyimi yaşamalısın. Çünkü ne kadar emek isteyen ve zor bir iş olduğunu yaşamadan anlamak mümkün değil. Dinlenme köşende bu nadide parçalardan birkaçına yer vererek güzel şeylerin kolay elde edilmediğini kendine hatırlatırken sanatın görsel güzelliğinin de keyfini çıkar.

En yeni dekorasyon trendleri
Processed with VSCOcam with hb1 preset

Kitaplar hepimizin günde yarım saatte olsa birlikte vakit geçirmesi gereken muhteşem arkadaşlar. Kitap yazmak ilk kimin aklına geldiyse keşke sadece aklıyla değil fikriyle de bin yaşasaymış. Dinlenme köşesinin baş yapıtı olacak bir kitaplık içinde barındırıdığı onlarca güzel hikayeyle seni yeni yolculuklara davet edecek. Davete icabet edip çıktığın yolculuklarda keyifli saatler geçirmeni dileriz.

En yeni dekorasyon trendleri
Çöl bitkileri

Ne fazla su ne de başka bir şey isteyen bu canlılara hayranlığımız büyük. Azla yetinip her daim mutlu olmayı bilen bu bitkilerden aslında öğrenilecek çok şey var. Gövdelerinde suyu depolayan yapıları, kimseyi yanına yaklaştırmayan dikenleriyle tam bir premses. Dinlenme köşesine canlı bir dokunuş için ideal bir tercih.

2017’de teknolojiden arınıp kendine bir dinlenme köşesi yapmaya ne dersin?

Son yıllarda teknolojinin hayatımıza hükmeden tarafı malum. Elimizden asla düşmeyen cep telefonlarımız, kafamıza takılan en ufak detayda daha ayrıntılı yanıt için başvurduğumuz tabletlerimiz, film ya da dizi izlerden karşısında saatler geçen televizyonlarımız ve tabi ki evimizin her köşesinde hayatımızı kolaylaştıran küçük ev aletlerimiz. Peki tüm bunlardan sadece bir saatliğine de olsa kendini arındırmak için oluşturduğun bir köşeye ne dersin ? Nefes aldığını hissettiğin, sadece düşüncelere dalmak için evinin bir köşesinde muhteşem bir ortam yaratabilirsin. İşte 2017 trendlerinin de ön planda olduğu muhteşem bir dinlenme köşesi için dekorasyon fikirleri.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*