Paltom modaya uygun mu?

Galeriyi Görüntüle
10 Fotoğraf
Paltom modaya uygun mu?
Bol kesimler

Bol kesim paltolar daha çok dar kesim bir mini bir elbisenin üzerine tercih ediliyor. Canlı renkler kullanıldığında yeni açmış bir çiçeği andırdığı için bizim favorimiz.

Paltom modaya uygun mu?
Ekoseler

Kışın gelmesiyle birlikte ekose gömlekler yerini ekose paltolara bıraktı. Düz renk bir kazak ve yırtık jean ile çok cool gözükmüyor mu ?

Paltom modaya uygun mu?
İşleme detaylılar

İşleme detayı paltonun üzerinde de olur mu demeyin. Oluyor hemde muhteşem duruyor. Palto işlemelere gönderme yapan bir küpe ile tamamlandığında da oldu bu iş demektir.

Paltom modaya uygun mu?
Çarpıcı kırmızılar

İddianın adı yine tabi ki kırmızı. Her sezon kendine göz alıcı bir parçada yer bulan kırmızı bu sezon paltolarda sokak modasının aranan ismi. Simsiyah bir kombinin üzerinde tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Paltom modaya uygun mu?
Yükselen süetler

Eskilere gönderme yapan içi kürk süet paltolar da bir diğer favorimiz. Şehrin sokaklarında içimizi ısıtan yumuşacık görünüşü ile yine yükselişte.

Paltom modaya uygun mu?
Sokaklara renk katanlar

Çarpıcı renkleri bir araya getiren paltolarla sokaklarda festival havası var. Pembe, mavi, kırmızı hatta siyah ve beyaz. Rengarenk palto ile birlikte kullanılan aksesuarlarda aşırıya kaçmamaya da özen göstermek lazım.

Paltom modaya uygun mu?
Çiçek açanlar

Kazaklardan pantalonlara bir çok parçada çiçek detayları göz ardı edilecek gibi değil. Peki ya paltolar aşağı kalır mı ? Kalmadı. Çiçekler en çok paltolara yakıştı.

Paltom modaya uygun mu?
Battal boylar

Yerleri süpürenlerle beraber diz altında biten battal boy paltoları bu sezon çok görüyoruz. Pantalon takımlarıyla ayrı bir hava yakalayan bu paltoları keşfetme zamanı.

Paltom modaya uygun mu?
Dik yakalar

Soğuk havalar en çok yakışan modellerden biri boynu kapatan dik yakalara sahip bir palto. En güzel yanlarından biri de üzerindeki tek parçaymış gibi gözüküp sürprizler yaratması.

Paltom modaya uygun mu?
Kürkler

Siyahlara değinmeden olmaz. Asla modası geçmeyen renk bu sezon kürtlerle asi bir hava yaratarak sokaklarda kendini gösteriyor. Her kadının dolabında yer alması gereken siyah kürke sahip olmayan kim kaldı ki ?

Sokak modasının en göz alıcı 10 palto stili

Bazen kombinlerin öne çıkan parçası bazen de tamamlayıcımız olan paltolar 2016-2017 kış sezonunda en göz alıcı halleriyle karşımızda. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yıldız parça olarak paltoları öne çıkarması bu sene modaya sokakların yön verdiğinin habercisi gibi. Peki kış aylarının olmazsa olmazı paltolarda en dikkat çekici detaylar ve modeller neler?

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*