Kar evde bi’ başka güzel

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Kar evde bi’ başka güzel
Sıcaklığa sarın

Televizyon karşısında otururken ya da kitap okurken, mevsimin havası seni biraz ürpertmeye başladıysa imdadına yetişecek şey kesinlikle bir throw. Fonksiyonelliğinin çok ötesinde çeşit çeşit renkleri ve polar, pelüş dokularıyla beklenenden fazlasını karşılayan bu parça, senin de vazgeçilmezin olacak.

Kar evde bi’ başka güzel
Koltuk seçimi önemli

Kimi sert yapıdaki koltukları sever kimisi de içine gömülüp gittiği yumuşacık bir yapıyı. Senin tercihin ne olurdu bilemiyoruz; ama bizce huzur veren bir yumuşaklığa kendini bırakmak fena olmasa gerek.

Kar evde bi’ başka güzel
Her moda göre bi' kahve!

Varsın dışarıda yağmur yağsın ya da kar...Sen evdeysen ne fark eder. Modumuza hava koşulları değil kendimiz karar veriyorsak, bunun üstüne bi' kahve iyi gider.

Kar evde bi’ başka güzel
Pelüşlerle sıkı fıkı günler

Oyuncaktan terliğe, giyimden çeşitli aksesuarlara kadar hemen her şeyde rastladığımız pelüşler, bu kış günlerinde evde geçirilen vakitlerde başrolde. Bu sıralar evde böyle bir kaçamak yapmak istiyorsan, bir pelüşün olmadan plan yapma. Bizden söylemesi...

Kar evde bi’ başka güzel
Duyulara sinyal gönder

Kokunun duyulara hitap eden can alıcı bir özelliğinin olduğu kuşkusuz. Hal böyle olunca ortamın atmosferiyle biraz oynamadan olmaz. İster mum ister tütsü ister doğrudan bir oda kokusu olsun seni etkileyen notalara karar ver ve havanı değiştir.

Kış mevsiminde evde geçireceğin zamana keyif kat!
Mevsim kış hava soğuk… Bugünlerde evde geçirilen zaman sence de daha keyifli değil mi? İçine gömülmek istediğin puf puf bir koltuk, sarındın mı içini ısıtan yumuşacık bir throw, kokusuyla seni bambaşka atmosferlere taşıyan bir oda kokusu ve dahası…

Dahası diyoruz çünkü bu liste uzar gider.
-Ne “Vaktimiz var devam edelim” mi dedin? Elbette bize uyar o halde buyur buradan…

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*