10 vazgeçilmez moda bekçisi

Galeriyi Görüntüle
10 Fotoğraf
10 vazgeçilmez moda bekçisi
Beyaz sneaker

Rihanna ile yaptığı iş birliği sonrasında Puma’nın moda dünyasındaki yükselişi tartışılmaz. Beyaz sneaker tercihini bu Puma’dan yana kullanmaya ne dersin?

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Kalem etek

Ben çok spor giyinen biriyim, kalem etek benim neyime diye düşünme. Üzerine giyeceğin salaş bir kazak ya da t-shirt ile spor, ipek bir gömlekle şık bir hava yakalayabilirsin. Bu etek hayat kurtarır. Bizden söylemesi.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Krem kazak

Üzerime geçirip çıktım diyenlerin ilk tercihi. Acele hazırlanılan günün ipi göğüsleyeni. Kotun üzerine geçirilen krem rengi kazak. Sen ne mübarek bir kazaksın öyle.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Mini uzun askılı çanta

Köşe başındaki kafede kahve içmeye giderken, hafta sonu uzun soluklu bir yürüşe çıkarken ya da bir konser kombininde ilk tercih minik askılı çanta her eve lazım.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Stiletto

Üzerinde durmanın çok kolay olduğunu asla söylemiyoruz. Ama kabul edelim ki yarattığı etkiyi yaratabilen başka bir ayakabı da yok. Sade bir elbiseye anında dik bir duruş kazandıran stilettolar gün içinde katıldığın bir davette her zaman işe yarar.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Beyaz gömlek

Beyaz gömlek hakkında fazla söze gerek yok. Demirbaş listesinin başında yer alan beyaz gömleğinin modelini seçerken vücut hatlarında öne çıkarmak istediğin bölgeye göre bir seçim yapmalısın.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Skinny jean

Mom jeans gelir, boyfriend jeans gider. Zaman zaman ispanyol paçalar ziyaret eder. Ama skinny jeans hep bizimle kalır. Sen hep var ol bir beden zayıf gösteren skinny jean. Dolabımda sana her zaman yer var.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Süet bot

Değişen moda akımlarıyla birlikte kovboy ruhuna da bürünürüm boyumu uzatım kendime gizemli hava da katarım diyen süet botlarda olmazsa olmaz model bilekte bitenler. Trendler değişse de her sezon koleksiyonlarda yer bulan bu ayakkabıları kombinlemesi de inanılmaz kolay.

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Uzun salaş hırka

Bir giy,çık. Giy, çık parçasıyla daha karşınızdayız. Hele ki bahar aylarında “o hırkayı üzerinden ameliyatla alıcaklar” esprilerine maruz kalan bu hırkalar olmadan hayat geçer mi?

10 vazgeçilmez moda bekçisi
Deri ceket

Asi kızımızı da unutmadık tabii. Siyah deri ceketi olmayan bir gardırop zorlu sınavlardan geçmemiş demektir. “Hava ne sıcak ne soğuk off”derken imdada yetişen deri ceket bir diğer vazgeçilmezimiz.

Her gardıropta var olması gereken, yoklukları kalbimizde yara açan parçalar.

Onlar moda şekilden şekile girerken yerini her zaman koruyan ve kendinden ödün vermeyen parçalar,onlar modanın yılmaz bekçileri. Peki onları bu kadar vazgeçilmez yapan ne? Çok rahat olmaları mı yoksa her kombinle gösterdikleri büyülü uyum mu? Bilemiyoruz. Ama şu bir gerçek ki beyaz sneakerın yerini kimse alamaz. Komik olmayalım lütfen.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*