Seviyorum demek için güzel bir gün!

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Seviyorum demek için güzel bir gün!

Asla mutfağa girmeyen biri olarak ona kendi ellerinle yaptığın kurabiyeler eminiz ki büyük etki yaratacaktır. İstersen kurabiyelerini kalp şeklinde keserek aşkın dozunu arttırabilirsin.

Seviyorum demek için güzel bir gün!

Uçan balonların uçlarına not tutuşturma klişesi bir kenarda dursun. Sen balonların ucuna en unutulmaz anlarınızı as. En büyük balonun ucuna astığın uçak biletlerini gördüğünde suratındaki mutluluk en çok da seni sevindirecek. Bavulları hazırlama vakti!

Seviyorum demek için güzel bir gün!

Post-itlerle onu yönlendirerek hediyesine ulaştırmaya ne dersin? Sadece ikinizin anlayabileceği esprili bulmacalarla sürpriz hediyen daha keyifli bir hal alacak.

Seviyorum demek için güzel bir gün!

Seninle ilgilenmeyip oyun oynuyo diye kıyametleri kopardığın günlere şimdi bir günlük ara. Onun için en şaşırtıcı sürpriz kendine de bir kol alıp ona katılman olacaktır. Yanına da pizza & kola. Artık nasıl bir sürpriz yapacağını o düşünsün.

Seviyorum demek için güzel bir gün!

Sevgi paylaşıldıkça büyüyen, büyüdükçe güzelleşen sihirli bir duygu. Ne kadar çok sever, değer verirsek biliyoruz ki çok daha fazlasını bulacağız. Sevginizi bağıra çağıra göstermekten çekinmediğiniz, bol bol sarıldığınız, musmutlu bir sevgililer günü dileriz.

Sevgililer günü sembolik bir gün ve sevmek bedava. Herkes bunun farkındaysa asıl konumuza dönebiliriz. Sevgililer gününde ne yapıyoruz aşkım?

Sevginin günü mü olur? Kapitalizmin oyunları bunlar! Sözlerini artık rafa kaldırma zamanı. Sevdiğimiz herkesi ÇOK sevdiğimizi söylememiz gerektiğini hatırlatan bir güne tüm dünyanın ihtiyacı var. Sevgini ifade etmekte zorlanıyorsan basit ama aşk dolu, klişe ama her zaman doğru adrese ulaşan fikirlerimize bir göz at.

1 Yorum
  1. Bende aynı böyle düşünüyorum. İnsan sadece sevgililer gününde değil, her zaman sevdiklerine sevgisini göstermelidir. Güzel yazı, elinize sağlık.

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*