Fileli çorap ayıp mı yani?

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Fileli çorap ayıp mı yani?
Her şeyden önce rahat olmalıyım!

Genellikle rahat parçaları tercih ediyorsan jean içerisinden kendini gösteren fileli çoraplar tam sana göre. Hem biraz da gizem katmış olursun fena mı olur?

Fileli çorap ayıp mı yani?
)Biri iddia mı dedi? Buyrun benim.

Her zaman iddiadan yana olan sen fileli çorap kombininde de bunu korumak istiyorsun. O halde deri etek senin için doğru tercih.

Fileli çorap ayıp mı yani?
Detaycıyımdır. Sürpriz benim diğer adım!

Bilekte biten pantolonunun boyunu bir tık daha kısaltıp çorabına şans ver. Sneaker yada bootieler ile kullanabileceğin bu çorap detayına sen de bayılacaksın!

Fileli çorap ayıp mı yani?
Yeni akımların yolunda bayrak tutmak boynumun borcu!

Sadede gelmek gerekirse crop-top bluz ile kombinlediğin yüksek bel pantalonun içinden kendini gösteren fileli çoraplar her yerde! Geçtiğimiz hafta New York moda haftasında sokak stillerinde de sık sık karşımıza çıkan bu trendi bir an önce senin üzerinde de görmek isteriz!

Fileli çorap ayıp mı yani?
Klasikten vazgeçmem!

Filile çoraplara kombinlerinde sık sık yer verdiğini biliyoruz. Seni de unutmak olmaz dedk, bu kombini de senin için seçtik 

Değişen moda trendleriyle birlikte fileli çoraplara da bakış açımız bir hayli değişti.

Yırtık pantalonların içinden kendini gösteren fileli çoraplara selam verme vakti. Birçok ünlü ismin öncülüğünde hayatımızda geniş yer bulmaya başlayan fileli çoraplar şimdi çok moda! Peki kendi tarzına nasıl uyarlayacağını öğrenmek ister misin? Seni bu taraftan alalım.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*