Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Ne çok aydınlık ne de çok karanlık. Bu etkiyi yaratmak için yılbaşı ışıklarının günlük dekorasyon için olan versiyonlarına bir göz at deriz. Ortama anında sıcacık bir hava vererek sohbetlerinize romantizm katacak.

Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Bir partide en büyük dert içeceklerin sürekli yer değiştirerek oraya buraya saçılması olabilir. Bu dertten de sıyrılmanın en kalıcı yolu son zamanlarda da çok moda olan sebiller. Asla yeri değişmeyecek ve herkesin kolaylıkla kullanabileceği sebilin içini nasıl bir kokteyl ile dolduracaksın?

Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Atıştırmalık masasındaki en önemli parti dokunuşlarından biri de runnerlar. Canlı renklerde tercih edeceğin bir runner ile hem partini renklerdir hem de atıştırmalıklarının daha lezzetli görünmesini sağla.

Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Evde disco topu mu olur deme. Aslında her parti evine lazım olduğunu sahip olunca anlayacaksın. Evde günlük kullanımda dekor amacıyla koltuğun yanında ya da sarmaşıklara sarınmış bir şekilde masanın üzerinde durabilir. Parti zamanı geldiğinde en tepelere taşıyarak evin havasını bir anda değiştirirebilirsin.

Ev partisi mi? Ben de geliyorum!

Son olarak da masaya veya yere koyup farklı yorumlayabileceğin dümdüz cam vazolar. Bu vazoları günlük kullanımda da masanın üzerinde çiçeklerle birlikte kullanabilirsin. Ama parti sırasında içlerini su doldurup mum koyarak ya da farklı materyaller ile kullanabilirsin.

5 adımda evini parti havasına sok. Evde de eğlencenin tadını doyasıya çıkar.

Bu hafta sonu bir değişiklik yapıp arkadaşlarınla doyasıya eğlendiğin bir parti düzenlemeye ne dersin? Benim evimde de hiç parti havası yok. Normal ev işte diye dertlenme. Sadece 5 küçük dokunuşla evini parti havasına sokacak muhteşem fikirler evini arkadaşlarının davet etmen için can attığı partilerin yuvası haline getirecek. Şimdi harekete geçme zamanı!

1 Yorum

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*