Hangi burca hangi hediye?

Onu yakından tanı, hediyesini hemen seç!
Şimdi “Bayram değil, seyran değil. Bu hediye mevzusu da nereden çıktı?” deme! Tüm ülkede ya da dünyada herkes ile birlikte kutladığımız bazı özel günler dışında sadece bizim için önemli olan günler de söz konusu değil mi? O halde gel bi’ de bu pencereden bakalım ve evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde nasıl kolay hediye seçebiliriz bir masaya yatıralım, hem de daha sipesifik ve keyifli bir açıdan. “Bu açı nedir?” dersen, bu açı elbette ki burçlar.

Eminiz ki aradığın en doğru hediyeye giden yol buradan geçiyor.

Koç
Oldukça hareketli olan Koç burcu insanı için alınabilecek en güzel hediye sportif eşyalar ve aksesuarlar… Markafoni‘nin Spor &Outdoor kategorisinden yapacağın her seçim onun için doğru karar olacak unutma!

Boğa
Bakımına oldukça özen gösteren Boğa’lar için sana önerimiz kozmetik ürünler. Onu mutlu edecek bakım ürünleri ya da onun için doğru notaları barındıran tüm parfümler doğru birer seçim olabilir.

İkizler
Teknolojiye oldukça meraklı olan İkizler için hediye almayı planlıyorsan; laptop, fotoğraf makinesi gibi alternatiflere göz atabilirsin.

Yengeç
Duygusal ve ev hayatına düşkün olan Yengeç’ler için Markafoni ev & yaşam kategorisine ait ürünlerden seçim yapmak en doğru karar.

Aslan
Lükse ve gösterişe düşkün Aslan burçlarına pırıltılı, parlak ve kaliteli bir hediye seçmeye dikkat etmelisin. Saat kol düğmesi ya da orijinal deri parçalar bu noktada sana gösterici olacaktır.

Başak
Daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanan Başak burçlarının sevebileceği hediyeler arasında parfümler ön sıralarda.

Terazi
Şıklığa ve gösterişe önem veren Terazi’ler için giyim ve kişisel bakım ürünlerinden bir set hediye edebilirsin.

Akrep
Şaşırtıcı hediyelerden hoşlanan Akrep’ler için en iyi hediye şüphesiz ki bir etkinlik bileti.

Yay
Gezmekten ve keşfetmekten hoşlanan Yay’lar için alınabilecek en yerinde hediye şık bir valiz, çanta ve spor ayakkabı olabilir.

Oğlak
İşkolik Oğlak’lara ofiste işlerini kolaylaştıracak bir hediye seçebilirsin. Ajanda, kalem bu noktada en doğru seçim olabilir.

Kova
Kova burcu için hediye seçerken kesinlikle yenilikçi olmalısın. Mp3 çalar, teleskop, elektronik aletler, film DVD’leri, onu mutlu etmeye yetecektir.

Balık
Romantik balıklar içinse iç giyim ürünleri ve parfüm iyi bir hediye olacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*