Şimdi trend: Nakışlı denimler

Galeriyi Görüntüle
4 Fotoğraf
Şimdi trend: Nakışlı denimler
Gömlekler

Koyu bir jean ya da mum pantolonla kombinleyebileceğin bu nakışlı gömlek, sana çabasızca edineceğin günlük bir şıklık kazandıracak.

Şimdi trend: Nakışlı denimler
Elbiseler

Sade bir denim elbise nasıl hareket kazanır? İşte tam da böyle! Üzerindeki çiçek desenli nakışlar nasıl da baharı çağrıştırıyor.

Şimdi trend: Nakışlı denimler
Pantolonlar

Jean pantolonlar her ortama uyarlanabilir özellikleriyle başımızın tacı... Üzerine işlenen bu şık nakış detaylarla sence de çok daha havalı değil mi?

Şimdi trend: Nakışlı denimler
Ceketler

Mevsim geçişlerinin yegane kurtarıcı parçası denim ceketler, cool imajına fark katmak isteyenler için şimdi daha bir özenli.

Cool denimler, nakışın romantizmiyle buluştu.

Denim parçalar zamansız şıklıklarıyla her daim hayatımızda var olmaya devam ediyor. Diğer yandan geçmişten gelen birkaç oryantal nakış figürü bu cool stile bir anda bambaşka bir hava kattı ve nakış detaylı denimler yükselen bir trend haline geldi.

Ceket, gömlek, pantolon, elbise ve dahası… Şimdi denimin kulanıldığı hemen her parçada nakış bir detay görmek mümkün. Biz de bu moda alarmına kayıtsız kalamadık ve şöyle bir göz attık. Bakalım hangi parçaya nasıl bir figür işlenmiş…

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*