Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!

Galeriyi Görüntüle
10 Fotoğraf
Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Çorap ile sandalet modası

Parmak arası terliklerin içine çorap giyenlerle artık dalga geçmeyi bırakalım. Çünkü kendisi artık bir moda akımı. İlk gördüğümüzde bizde de bu ne şimdi etkisi yaratmadı değil tabi. Ama sadaletler ile birlikte giyilen dantel detaylı ya da simli çoraplar gönlümüzü fethetti. Bilekte biten yırtık bir jean ile sandalet çorap ikilisini denemeye ne dersin?

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Bahar esintili çiçek detayları

Tomurcukların her bir yana uçuşmasıyla birlikte bu sezon ayaklarımız da çiçek açacak. Çiçek işlemeli botlar, çiçek çiçek kabartmalı terlikler sade bir kombinin tamamlayıcı parçası olabilir. Sonuçta bahar hepimize lazım.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Fas tarzı terlikler

Ülkemizde baba terliği diye anılıp çok eleştirilse de yükselişi önlenemeyen Fas tarzı terlikler daha feminen bir havaya bürünerek bu sezon da bizlerle. Çok rahat olmasının yanı sıra bir ciddiyeti de yok değil. Denemeye değer.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Glitter ayakkabılar

Bitirici vuruş. Son nokta. Glitter ayakkabılar için söylenecek daha çok şey var ama tanımlamak için şimdilik bu kadarı yeterli. Jean ile kombinlendiğinde anında disko topunu döndürmeye başlayan glitterlar ile dans etmeye her zaman hazır bir sen! Bu sezon da zirvelerde.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Platformlar

Yüksek platformlu sandalet ve topuklu ayakkabılar yıllar önce olduğu gibi yine Prada önderliğinde hayatımıza giriş yaptı. Biz çok sevmesek de bu yaz sık sık göreceğe benziyoruz.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Spor sandaletler

Sandalet candır. Olmazsa olmazlardandır. Bu sezon daha çok spor modelleriyle podyumlarda boy gösteren sandeletler sadeşerek beğenilerimizi kazanıyor.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!

Değişik formlarda bilekte bağlanan ayakkabılar da radarımıza takılan diğer bir detay. Kombinin her zaman yıldızı olup tüm dikkatleri üzerinde toplayan bu modeller özel geceler için biçilmiş kaftan.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Tüylü, kurdeleli tarzlar

Gelelim bu senenin zirvelere doymayan kurdele ve tüy detaylarına. Terliklerin üzerlerini kaplayan tüyler, topuklardan sarkan kurdeleler bu sezon her yerdeler. Bu yaz ayakların yazı olacak.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Diz üstü çizmeler

Mini elbiselerle kombinlenen diz üstü deri çizmeler bir yandan ayakları serin tutabilir. Bilemiyoruz. Podyumlarda sıkça gördüğümüz çizmeler bu yaz da peşimizi bırakmayacak gibi duruyor.

Bu yaz ayakkabılar konuşulacak!
Arkası açık ayakkabı trendi

Bu yazın trendleri arasında ikinci favorimiz olan arkası açık topuklu ayakkabılar hem havalı hem de rahatlığıyla Eros’un okunu kalbimize sapladı.

2017 yazında ayakkabılar bütün kombinlerin yıldızı olmak istiyor. Peki ya sen?

Çiçekler, tüyler, kurdeleler ve dikkat çekici çoraplar sandaletler ile birlikte ilgi odağı haline dönüşücek ayakkabılar 2017 yazında çok konuşulacak. Kombinlerinde sadeliğe gidip hareketli ayakkabıların yazında senin tercihin hangisi olacak bilemiyoruz. Favorilerimizi ve pek de hoşumuza gitmeyen trendleri sıraladık.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*