Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Modaya ayak uyduracağım diye kendinden uzaklaşmana gerek yok. Mesela bol bol volan gördüğümüz yeni sezon gömlekleri kendi spor tarzına uyarlayabilirsin. Böylelikle Firdevs Yöreoğlu gibi görünmeden de sezon trendlerinden geri kalmamış olursun.

Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Kalın diye beğenmediğin belini iki beden ince gösterebilirsin. Podyumlarda bolca gördüğümüz yüksek bel etekleri midi boylarda tercih edip beline kalın bir kemer taktığında oldu bu iş!

Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Benim boynum kısa kim çıkardı bu choker modasını be diye dertlenme. Boynuna doladığın bir kurdele ya da kadife bir ip ile de bu modayı yakalayabilirsin. V yaka gömlek ile kombinlediğinde boynun olduğundan da uzun gözükecek bize güven!

Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Şık şıkıdım olup rahatlığından ödün vermek istemeyenleri de atlamadık tabi. Bu sezon t-shirtlerin üzerine askılı saten bluzlar çok moda. Bir skinny jean ile kombinlediğinde hem rahat hem de şık bir görünüm elde edebilirsin. Bizden söylemesi.

Moda diye stilimizden vazgeçmedik ya

Bileklerin kalın diye giymekten kaçındığın bilekten bağlamalı ayakkabı modellerini bol kesim pantalonlarla birleştirmeye ne dersin. Hareketli pantalonun tüm bakışları üzerinde toplayacak.

Yeni sezon alışverişine çıkmadan önce trendleri kendi stiline uyarlayabilmen için birkaç öneri.

Bu ay stiline rahatlıkla uyarlayabileceğin sezon trendlerini keşfetme zamanı. Malum yaz kapıda. Yeni sezon alışverişini yaparken hem trend parçaları seçip, hem de stilinden ödün vermemen için dikkat etmen gereken detaylar burada.
Unutma, sen eşsiz ve bir tanesin! Sadece moda diye kendi stiline uyarlamadan güzelliğine gölge düşürmemelisin.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*