Senin gözlüğün hangisi?

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Senin gözlüğün hangisi?
Gigi Hadid

Sevgili yuvarlak yüzlü! Senden başlayalım. Yüzün yuvarlak olabilir ama senin tamamen ters köşeye gol atman gerekiyor. Keskin, biraz hacimli ve büyük bir gözlük yüz hatlarındaki dengeyi sağlamana yetecek.

Senin gözlüğün hangisi?
Agyness Deyn

Köşeli bir yüze sahipsen, yuvarlak gözlükler tercih etmelisin. Belki birkaç detayında sert geçişler olabilir ama temelde yuvarlak olanlardan yana olmalısın.

Senin gözlüğün hangisi?
Kendall Jenner

Küçük bir yüzün varsa sevinebilirsin çünkü çok büyük olmadığı sürece neredeyse birçok model sana çok yakışacak. John Lennon'kilerden hallice yuvarlak gözlükler seni riskten uzaklaştırmış olacak. Kendall Jenner'da da fena durmamış hani...

Senin gözlüğün hangisi?
Miranda Kerr

Dolu dolu yanaklarından bi' makas alırız! Dolgun bir surata sahip olduğunu düşünüyor ve bunu kamufle etmek istiyorsan geniş çerçeveli gözlükler yanaklarını arka pana atmaya yetecek.

Senin gözlüğün hangisi?
Olivia Palermo

Olivia Palermo gibi üçgen bir yüz hattı ve sivri bir çeneye sahipsen, kedi gözü çerçeveler senin için biçilmiş kaftan olacak. Çene yapının uzantısına referans olacak, sivri çerçeveler güzelliğini uyum içinde yansıtacak.

Yuvarlak mı, köşeli mi, yoksa üçgen bir yüz şekline mi sahipsin? Ünlü isimlerin görünümlerinden ilham alarak nasıl bir gözlüğün sana yakışacağı konusunda yardımcı olabiliriz!

Herkesin yüz şekli farklı. Kimisine yuvarlak gözlük yakışıyor, kimisine keskin hatlı ve büyük gözlük… Bu konuda kafan karışıksa, yüz şeklini biliyor ancak nasıl bir gözlük takman gerektiğini bilmiyorsan; Gigi, Olivia, Miranda, Agyness ve Kendall’ın tercihlerinden yola çıkabilirsin.

Sezonun en stil gözlüklerinden birini seçmek için Markafoni Aksesuar kategorisini takipte kal!

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*