Korkma karıştır!

Kombinlerinde desenli bir parça kullanınca diğer parçalarda düz renklere gitmeye son! Artık desenleri karıştırmak moda.

Herkesin diline bir kombinin bir starı olur klişesi yerleştiğine göre aykırılık yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Çizgilerin çiçeklerle, kamuflaj deseninin neonlarla kombinlendiği aslında tüm insanların birarada daha güzel gözüktüğünü vurgularcasına muhteşem bir moda akımı bu bahar sokaklarda boy gösterecek. “Ucundan kıyısından ben de bu akıma katılırım, ne güzelmiş” diyorsan önerilerimize kulak ver.

Farklı renk ve motiflerden oluşan şal desenleri ile oluşturduğun kombin ile bahar cıvıltısını sokaklara taşı. Canlı renklerle bir araya gelen motifler sence de yaşama sevinci gibi değiller mi?

Çizgili kazağın altına neden çiçekler açmış bir pantalon giymesin ki. Dikkat etmen gereken tek şey aksesuarlarını sadece birine uygun seçmek. Öne çıkarmak istediğin parça çizgili kazağın ise pantalonundaki çiçeklerin renklerinden bir çanta ve ayakkabı ile tamamla. Kazağın dikkatleri üzerinde toplayacaktır.

Kamuflaj ceketin ciddiyetini neon renklerde desenli bir elbise ile dağıtabilirsin. Ben bu işi çok sevdim diyorsan kombinin payetli küçük bir çaprak çanta ile tamamlamaya ne dersin?

Vazgeçilmez siyah-beyaz desenlerin bir araya gelmesiyle oluşturduğun kombini canlı renklerde ayakkabı-çanta ile tamamlayarak daha cool bir hava yakalayabilirsin.

Farklı desenlerin bir araya geldiği elbise tercihleriyle de kombin yapma derdinden kurtularak bu akıma katılabilirsin.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*