Engin denizlere yelken açma zamanı

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Engin denizlere yelken açma zamanı
Çizgileri aş!

Denizci trendinde en göze çarpana detay olan çizgileri birbirine karıştırmaya ne dersin? Enine çizgili bir t-shirt ile dikine çizgili bir pantalonu kombinlediğinde bacakların da olduğundan daha ince gözükecektir.

Engin denizlere yelken açma zamanı
Bu trende demir at!

Çapa motifinin verdiği özgürlük hissini ruhunda hissetmek için mükemmel bir yaz. Sportif tarzını Converse, Superga ya da Vans ile tamamlayarak mükemmel uyumu yakalayabilirsin.

Engin denizlere yelken açma zamanı
Pantolonlar yukarı, kazaklar içeri!

Yüksek bel bol kesim pantolonların sözünün bir çok kombinde geçeceğinden emin olarak alışveriş listesinin üst sıralarında yer vermeni önemle rica ediyoruz. Kısa, bel oyuntunun bulunduğu bölgede biten bir kazakla ya da bol kesim bir kazağı pantolonunun içine toplayarak kombinleyebilirsin.

Engin denizlere yelken açma zamanı
Rüzgarı omuzlarında hisset!

Düşük yakalar bluzlardan ceketlere her türlü parçada sezona hakim. Denizci trendinin de göz bebeği olan düşük omuzlara sen de bir şans vermeye ne dersin? Beline takacağın kalın, büyük tokalı bir kemer ile de bütünlük yakalayabilirsin.

Engin denizlere yelken açma zamanı
Yağmurun tadını çıkar!

Bir denizcinin vazgeçilmezi olan yağmurluklara da değinmeden olmaz. Baharı cıvıltısnı içinde taşıyan bir yağmurluk ile de bu trende ortak olabilirsin. Aniden bastıran bir bahar yağmurunun keyfini doyasıya çıkarmayı sakın unutma!

Denizci trendine değinmeden önce deniz lafı geçince “denizleri aş da gel, kurbanın olam; kurtar beni buralardan ne olur” diyerek konuya şarkıyla eşlik eden tek 90’lar çocuğu bir tek ben değilim di mi?

Neyse…

Tommy Hilfiger’ın daha moda haftaları bile başlamadan California’da gerçekleştirdiği TOMMYxGIGI koleksiyonunda genişçe yer verdiği bu trend 2017 yazına adını altın harflerle yazdıracak gibi duruyor. Geniş ya da ince çizgiler, yüksek bel düğmeli pantalonlar, çapa arması bulunan t-shirtler göze çarpan detaylardan sadece bir kaçı. Peki nasıl kombinlemeli?

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*