Sokakta görürsen şaşırma

Galeriyi Görüntüle
5 Fotoğraf
Sokakta görürsen şaşırma
Ev terliği mi o?

Yaza çok az bir süre kaldığına göre terlikleri de yerlerinden çıkarabiliriz. Sokağa çıktığında ev terliğine benzeyen modelleri görürsen sakın şaşırma, hatta alış...

Sokakta görürsen şaşırma
Sık sık sık, biraz daha...

Amaç her ne kadar beli ince göstermek olsa da sokak modasını ele geçirmiş korseleri yalnızca aksesuar olarak da kullanabilirsin.

Sokakta görürsen şaşırma
Sırt çantasından hallice

Sırt çantaları çok rahat, evet. Ama biraz büyükler ve elde taşınınca komik duruyor değil mi? O zaman küçük sırt çantalarına bir şans verelim.

Sokakta görürsen şaşırma
Farkını ortaya koy

Yalnızca sana ait olan bir parçayı, başkasının üzerinde görmek imkansız. Tabii, fikrini direkt çalmadıysa... Klasik parçalara kendi yorumunu katarak sana özgü tasarımlar elde edebilirsin.

Sokakta görürsen şaşırma
Aman kirlenmesin...

Beyaz bot... Çok riskli, farkındayız. En ufak bir toz konsa bile anında belli edebilecek beyazlıktaki bir bot ile çevrendeki tüm bakışları ayaklarında toplayabilirsin!

Sokak stili trendleri hep yerinde sayacak mı sandın? Sokaklar şimdi bambaşka trendlerle sarsılıyor. Ufak bir tura hazır mısın?

Zaman geçiyor, moda değişiyor. Çok sevdiğimiz, sıklıkla takip ettiğimiz sokak stilleri ise farklı trendlere kapılarını aralıyor. Sokakta stil sahibi birini gördüğünde şaşırma diye önceden bir uyaralım, bilgilendirelim istedik.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*