Hızlı hazırlanma rehberi

Ani planlara karşı her zaman hazır olmak isteyenlere…

Nerede olursan ol sosyal medyanın gücü her yerde. Aniden çıkan bir doğum günü kutlama videosunda kötü gözükmek ister misin? Ya da sadece kahve içmek için özensizce sokağa çıktığın bir gün hayatının aşkıyla karşılaşmak?
Aslaaa.
Her zaman hazır ve nazır olmanın anahtarı aslında çok da zor bulunabilecek bir yerde değil. Bizde.

Çantada bir ilk yardım kiti şart!

Çantanda her zaman dikkat çekici tonlarda bir ruj ve anında yüzüne canlılık katacak bir allık bulundur. Tembel makyajının diğer adı = ruj + allık . Hooop nasıl da parıldıyorsun.

Canın hazırlanmak mı istemiyor?

Şıklığın sadelikten geldiğini hepimiz biliyoruz. Günlük şıklık için miskin günlerin vazgeçilmezi ise jean + beyaz t-shirt. Hem sade hem kolay hem de şık! Hayat kurtaran düz beyaz t-shirtlere tekrar teşekkürler.

Dağık saçların çözümü: Ev topuzu

Evde otururken öylesine toplanmış saçlar çok beğeniliyormuş. Öyle diyorlar… Yüzünün güzelliğini ortaya çıkarmaktan korkmadığın bir gün dağınıklığının keyfini çıkar!

Özel günde üşengeç kurtarıcısı

Neden bahsettiğimiz aslında çok net. Mini siyah elbise. Her dolapta bir tane bulunduruması şart olan bu parçadan sen de hala yoksa daha yolun çok başındasın demektir. Vazgeçilmezlerin arasındaysa da bir kereliğine stiletto ve büyük bir hal hal ile dene. Anında havanı değiştirecek.

Ceketimi alır giderim!

İster omuzlarının üzerine atabileceğin bir blazer ceket, ister üzerine tam oturan bir deri ceket tercih et. Alelacele evden çıkarken her kombinin tamamlayıcısı ceketlere dolabın al-çık bölümünde küçük bir yer ayır.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*