Bir Polo t-shirt, 5 farklı sen!

Polo yaka t-shirt deyip geçmemek lazım. Çünkü o her eve lazım.

Polo yaka t-shirt denince aklına hemen jean ile yakın arkadaş olmuş hafta sonu kombinin geliyor değil mi? Peki birçok moda gurusunun dolabında olmazsa olmaz olan polo t-shirt’ler senin günlük stilinde neden kendine yer bulamıyor? Aslında kendine her türlü arkadaş edinebilen polo yaka t-shirt’leri dikkat çekici bir şekilde kombinleyebilmek için önerilerimize kulak ver. Her parçayı şıklıkla buluşturabileceğini herkese göster!


Bu sezonun gözde aksesuarlarından büyük tokalı kemerleri kombinlemek için ideal parçalardan biri de polo yaka t-shirtler. Kemerin yarattığı fazla feminen havayı dağıtarak günlük şıklığa dönüştürmesine bayılıyoruz.


Salopetler her türlü form ve kumaşta koleksiyonlarda yerini alsa da bizim favorimiz her zaman jean salopetler olacak. Düşük omuzlu bluzlar ve tabi ki Polo yaka t-shirtlerle kombinlenince muhteşem bir görünüme kavuşturan bu parçayla zamanda yolculuk da yapabilirsin. Tak gözlüklerini 80’lere hoşgeldin!


Hayvan desenlerinin, amazon ormanlarının kısacası doğaya özlemin ön planda olduğu parçalar vitrinlerde yerini aldı. Fazlasıyla spor olan tarzına da bu akımı yansıtmak için aradığın parça polo yaka bir t-shirt olmasın?


Şimdi midi boy eteklerle barışma vakti. Bir süredir alsam da nasıl giyeceğim dediğin midi boy eteğini polo yaka t-shirt ile kombinleyebilirsin. Hem cool hem de trend gözükmek için ideal bir seçim olacak.


Yüksek bel şortlar etrafımızı sarmışken onlardan da bahsetmemek olmaz. Son düğmesine kadar iliklediğin polo yaka t-shirt ve yüksek bel şortun lise yıllarına duyduğun özlemi biraz olsun hafifletecektir.

Sadece jean ile kombinleyerek t-shirtlerine haksızlık yaptığını umarız fark etmişsindir. Nasıl kombinlenirse kombinlensin cool duruşundan ödün vermemesi bir yana şık olabileceğini de kanıtlayan polo t-shirtlere günlük stilinde de yer var.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*