“İşte bu bikini tam sana göre” rehberi

Bikini ya da mayo tercihlerini vücut tipine uygun yap!

Deniz sezonu güzel ülkemin güzel sahillerinde yavaş yavaş açılmaya başlarken bizi de aldı bir alışveriş telaşı. Bu sezonun trendleri neler diye sormak yerine bu sezon trendlerinden hangisi benim vücuduma en uygunu acaba diye sormamız gerektiğine karar verdik. Sonuç olarak bikini giyebilmek için 90-60-90 model ölçülerine sahip olmak zorunda değiliz değil mi? Kendi vücut tipimize en uygun tercihi yaparak da olduğumuzdan daha ince gözükebilir, plajların tozunu attırabiliriz.

Geniş omuzluları önden alalım

Geniş omuzlara sahip olduğun için genelde şanslı olsan da yanlış bikini tercihi seni olduğundan daha erkeksi gösterebilir. Dikkati farklı taraflara çekmek için ufak detayları olan modellere ya da bu sezon plajlarda sık sık göreceğimiz sporcu tarzı bikinilere bir şans ver.

Kalın bele mayo-kini etkisi

Bel kısmında daralan mayo-kini modellerinin senin için tasarlandığını biliyor muydun? İnce bir bele sahip olmasan da onu ince göstermek her zaman ve her yerde senin elinde.

Bacak boyuna bir çare

Yüksek bel bol paça pantalonlar ile uzattığın bacak boyunu plajda da yüksek bel bir bikini ile uzatabilirsin. Yeni sezonun en trend bikini modeli olan yüksek beller senin için biçilmiş kaftan.

Küçük göğüslerin dikkatine

En çok da bikini modeli seçerken başına dert olan küçük göğüslerin için fırfırlı ya da desenli modelleri tercih etmelisin.

Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

E-mail adresiniz görüntülenmeyecek.


*